עיסוי בחיפה

Beauty Star עוסקת בתחום האסתטיקה והיופי משנת 1987. קוסמטיקאית פרא-רפואית P.M.E בעלת תעודות הסמכה של ד"ר דב קליין (פלסטיקאי) וחווה זיגבוים. וולפסון 1 פינת מוריה 16א', חיפה
Optimed - קוסמתיקה ב-Optimed מחכים לכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי הכשרה וניסיון של 15 שנים. שדרות הנשיא 131 קומה ב', מרכז הכרמל, חיפה
מדריך עיסוי בחיפה: החיים הטובים נמצאים ממש מעבר לפינה, כדי ליהנות מעיסוי איכותי, מיום מרגיע ומאווירה פסטורלית קחו לעצמכם כמה שעות של חופש ופרגנו לעצמכם בכמה שעות של פינוק ורוגע.
עיסוי זו הדרך הטובה ביותר להירגע ולהשתחרר מעומס החיים וממטלות היום יום הרבות, מרכזי ספא רבים מציעים מגוון רחב מאוד של עיסויים, ביניהם תוכלו ליהנות מעיסוי תאילנדי, עיסוי באבנים חמות, עיסוי שוודי או כל עיסוי אחר  שיכולים להפוך לכם את היום ליום חלומי.
אפילו עיסוי בודד בן שעה יכול לסייע לכם לצבור כוחות רבים ולטעת בכם תחושה רגועה ונינוחה.

שרירים תפוסים מעבודה קשה ? עיסוי שוודי יכול לסייע לכם לשחרר שרירים תפוסים, כך גם עיסוי תאילנדי, אלו הם עיסויים בהם עובר המעסה על כל שרירי הגוף ומרגיע אותם ובעיקר מתמקד באזורי הגוף שתבחרו.
רוצה להתפנק בהיריון ? היריון ונשיאת תינוק בתוך הבטן למשך שלושת רבעי שנה אינה משימה פשוטה ולא אחת ישנם קשיים פיזיים ממשיים, עיסוי לנשים בהיריון הוא פתרון מעולה להרגעת שרירי הגוף הנושאים ולהשריית רוגע ושלווה.

אנרגיות חיוביות, נינוחות ורוגע הם התחושות איתן תצאו מטיפול ספא, בין אם מדובר בעיסוי בודד ובים אם מדובר בחבילת ספא מורכבת, התחושות הללו ילוו אתכם גם אחרי.