מסג בחיפה - מסאז בחיפה

Beauty Star עוסקת בתחום האסתטיקה והיופי משנת 1987. קוסמטיקאית פרא-רפואית P.M.E בעלת תעודות הסמכה של ד"ר דב קליין (פלסטיקאי) וחווה זיגבוים. וולפסון 1 פינת מוריה 16א', חיפה
מדריך מסג בחיפה - מסאז בחיפה: אורות מעומעמים, ריח נעים באוויר, מוזיקה רגועה ומיטה מחוממת הם אלו שיוצרים את התחושה המדהימה שחדר מסג בספא טוב יעניק לכם.
ברגע בו תניחו את הראש על מיטת העיסוי וברגע בו יונחו ידי המעסה עליכם תפליגו למימד אחד, כנראה גם שונה מהותית ממימד החיים אליו אתם רגילים.

מסג טוב יכול לשנות לכם את ההרגשה הכללית מקצה לקצה, עיסוי מקצועי יעביר לכם אנרגיות חיוביות ויעניק לכם רוגע ושלווה, הדם שזורם בעורקכם יזרום אחרת אחרי עיסוי טוב, הגוף יישא אחרת את אבריו והמוח יפעל בצלילות ובנוחות מיוחדת, אלו הן הסיבות הפשוטות שמושכות אנשים רבים לעשות מסג על בסיס קבוע.
ממש כמו שאתם הולכים להסתפר ודואגים לשיער, הולכים לקנות בגדים ודואגים לגוף לכו לעשות מסג וכך תדאגו לנפש.

כבר דובר רבות על כך שהגוף והנפש הם ישות אחת מחוברת, תנו לנפש את המזון המתאים והגוף יפעל אחרת, שלווה נפשית גוררת כוחות פיזיים להתמודד עם חיי היום יום הגדושים והופכת אתכם לרגועים ונעימים הרבה יותר לעצמכם ולסביבה.

מרכזי ספא רבים מציעים חבילות פינוק או רק מסג בודד, קחו לעצמכם כמה שעות של חופש ופרגנו לעצמכן, ביחד או לחוד, זמן איכות ופינוק. כי גם לכם מגיע!