הצרת היקפים בחיפה

Beauty Star עוסקת בתחום האסתטיקה והיופי משנת 1987. קוסמטיקאית פרא-רפואית P.M.E בעלת תעודות הסמכה של ד"ר דב קליין (פלסטיקאי) וחווה זיגבוים. וולפסון 1 פינת מוריה 16א', חיפה
הצרת היקפים בגלי רדיו - רוחל'ה קוסמטיקה טכנולוגיית TRIPOLLAR - מאפשרת לך להראות ולהרגיש צעירה בלי כאב,ניתוח או בזבוז זמן רחוב כל ישראל חברים 43, חיפה
פייסבוק
04-8334567
מדריך הצרת היקפים בחיפה:
הג'ינס שקניתם לא עולה עליכם כבר?! רק לפני כמה שבועות קניתם אותו וכבר אינו מתאים. לאחר שהשקעתם בחיפוש אחריו והוצאתם ממיטב כספכם, אתם רוצים ללבוש אותו שוב. לא לאכסן אותו בתחתית הארון ולחכות ליום בו תחזרו למידותיכם הקודמות ורק אז תוכלו ללבוש אותו. מה שאתם צריכים הוא לרזות. דיאטה כבר ניסיתם, לאירובי וכל פעילות גופנית אחרת אין לכם זמן. מובן בהחלט. איזה מזל שהתפתחה הטכנולוגיה והיום יש שיטות שונות שלא מצריכות מאמץ מיוחד או יותר מדי זמן. להצרת היקפים קיימות כמה שיטות לבחירתכם.


מהו תהליך הצרת היקפים בשיטות השונות שהתפתחו יחד עם הטכנולוגיה?
כל השיטות פועלות בעיקרון הדמיה של פעולת השרירים הטבעית. התהליכים השונים מגרים את השרירים וגורמים לשריר לשרוף קלוריות. פעולה זו אף מחזקת את השרירים מעט, מאחר והיא עדיין נחשבת ל"פעילות גופנית". במהלך הטיפול נשלחות פעימות חשמליות אל השרירים וגורמת לכיווצם- כך מדומה פעולת השריר הטבעית.
זכרו! תהליך הצרת היקפים אינו תהליך בו יורדים במשקל אלא תהליך בו מומס שומן והיקפים מוצרים.


שיטה אחת להצרת היקפים היא "אולטרא-סאונד". קרני האולטרא- סאונד פוגעות בתאים השומניים וגורמות לשומן להתפזר. לאחר שפוזר השומן, הוא מגיע אל הכבד ומשם ממשיך הגוף בתהליך טבעי המוציא את השומן מהגוף.
שיטה נוספת להצרת היקפים היא לייזר. כמו האולטרא- סאונד, גם הלייזר עובד על תהליכים טבעיים של הגוף המסלקים שומן מהגוף. טיפול בלייזר מאיץ את תהליך חילוף החומרים וממיס את השומן בגוף. שילוב תהליכים אלו הופך את טיפול הלייזר למהיר יותר.
שיטה שלישית שפותחה בישראל- מכשיר הנקרא "בלה קונטור". מכשיר זה דומה לאולטרא- סאונד. הוא מחמם את המקום, מזרים את הדם ומאיץ את חילוף החומרים. טיפול זה משלב גם פעילות ספורטיבית-המטופלים מתבקשים לבצע פעילות גופנית מינימאלית. זוהי פעולה חשובה מאחר ובשיטות האחרות, המטופל מסתמך על המכשור ואינו שומר על תוצאות הטיפול. התחושה במהלך הטיפול בשיטה זו הינה תחושה נעימה המזכירה את פעולת המסאז'.
יתרון של שיטת הלייזר וה"בלה קונטור" הוא ששניהם אינם גורמים לעור להיראות נפול או מקומט.
שיטה נוספת להצרת היקפים היא ניתוח אך לניתוח קיימות תופעות לוואי והוא משאיר צלקות.


השיטות לעיל הינן שיטות המצרות היקפים מרוב אזורי הגוף, מה שדיאטה ופעילות גופנית אינן יכולות להשיג לעיתים. חשוב לזכור, לאחר טיפול הצרת היקפים בשיטה זו או אחרת שבחרתם, על- מנת לשמור על תוצאות הטיפול ולהימנע מטיפול חוזר, בצעו פעילות גופנית ושמרו על תזונה נכונה ובריאה. הרי לא תרצו שלאחר זמן מה, כספכם והזמן שהשקעתם בטיפולים ירדו לטמיון ותחזרו למידותיכם הקודמות.


עוד ראוי לציין, כי לאחר שבחרתם ת השיטה המתאימה לכם, בחרו בקפידה את המכון בו תבצעו את הטיפול. בדקו אישורים, בדקו מיהם הרופאים המטפלים ובדקו מחירים ומבצעים לנוחותכם.